Kariéra

13.04.2018, Project Administrator - Office Hub

Náplň práce:

· Poskytování prvotřídní administrativní podporu vedení pracoviště a kanceláře
· Plánování a správa kalendářů
· Komunikace na vysoké úrovni s interními a externími kontakty
· Vytváření tabulek a speciálních reportů
· Plánování pravidelných schůzek a zaznamenávání rozhodnutí (např. přiřazené úkoly a další kroky)
· Rozdělení projektu na realizovatelné úkoly a stanovení časových rámců a cílů ve spolupráci s managementem
· Vytvoření a aktualizování pracovních postupů
· Provádění analýz trhu a financí
· Objednávání vybavení, kancelářských potřeb, softwarů
· Získat potřebné informace (např. požadavky uživatelů / klientů a příslušné případové studie)
· Sledování výdajů a budgeting
· Sledování vývoje projektu a řešení aktuálních problémů
· Koordinace kontroly kvality pro zajištění splnění požadavků
· Měření a hlášení výkonnosti projektu

Požadavky:

· Min. 2 roky praxe jako osobní / výkonný asistent
· Vzdělání v oboru obchodní administrativy, financí nebo marketingu výhodou
· Flexibilní přístup k práci
· Zkušenost s marketingem – digital marketing
· Vynikající komunikační dovednosti - verbální a písemné
· Efektivní řízení času
· Silné analytické myšlení
· Výjimečné organizační schopnosti, pozornost věnovaná detailům a následné vynikající zpracování.
· Nadšení pro učení se nových věcí, neustálé zlepšování a sdílení osvědčených postupů.
· Pokročilá úroveň MS Office (kontingenční tabulky, prezentace)
· Plynulý projev v češtině a angličtině – slovem i písmem

Nabízíme:

· Profesionální růst založený na výkonnosti
· Kontinuální trénink
· Dynamický kolektiv
· Možnost vytváření své pracovní náplně
· Denní komunikaci v angličtině
· Sickday
· Stravenky
· Měsíční jízdné Praha
· Pravidelné firemní akce
· možnost uspořádání vlastní pracovní doby
· jóga na pracovišti
· kurzy angličtiny

Informace o pozici:

Místo pracoviště:
Jankovcova 1595/14, Praha - Holešovice

Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:
Na dobu určitou

Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva

Benefity:
Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce

Požadované vzdělání:
Vyšší odborné

Požadované jazyky:
Angličtina (Výborná)

Zadavatel:
Zaměstnavatel

Kontaktní osoba:

Ladislava Moskalová
Telefon: 604 462 283

04.04.2018, Fundraiser Nadační fond "Osvojme si stáří"

Pomáháte rádi druhým? Potřebujete dělat práci s přesahem a smyslem? Nejste k ostatním lidem lhostejní?
Pokud ano, jste přesně člověk, kterého hledáme pro náš fond, který podporuje seniory, aby si mohli důstojně, zdravě a s radostí užívat každý den.
Náš fond již existuje 2 roky ve spolupráci s Prahou 7 a Charitou Holešovice a společně podařilo se nám vybudovat a otevřít denní centrum pro seniory Přístav 7 v Holešovicích. Naše aktivity bychom chtěli nejen rozvíjet dál, ale i - a to především udržet standart služeb.
A jedním z nezbytných kroků je - mít člověka, který by se postaral o získávání finanční podpory pro naše aktivity a tím pádem pro naše seniory.

• Identifikovat a kontaktovat potenciální dárce
• Vypracovávání žádosti o granty
• Vytvoření silného sdělení pro získávání finančních prostředků, které by apelovalo na potenciální dárce
• Vytvoření strategie získávání finančních prostředků pro organizaci
• Uspořádání kampaně nebo události, která povede k žádosti o dary
• Zachovat záznamy informací o dárcích pro budoucí použití
• Hodnocení předchozích akcí souvisejících s fundraisingem
• Zajišťování všech dokumentů v souladu se směrnicemi

Požadavky:

• Zkušenost na stejné pozici alespoň 2 roky je výhodou
• Flexibilní přístup k práci
• Vynikající komunikační dovednosti - verbální a písemné
• Organizační schopnosti
• Dobrá administrativa / podpora dovedností.
• Pokročilá úroveň MS Office
• Úroveň angličtiny alespoň B1

Nabízíme:

• Práce na poloviční úvazek
• Přátelský tým, neformální pracovní prostředí
• Flexibilní angažovanost, schopnost pracovat z domova,
• Vyhodnocení ve formě podílu na obdržených prostředcích
• Dlouhodobá spolupráce
• Získání zkušeností z civilní i veřejné správy

Místo pracoviště: Jankovcova 1595/14, Praha - Holešovice

Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: Práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Benefity: Provize z prodeje, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Zaměstnavatel:
Daramis management s.r.o.

01.02.2018, Facility Manager

podpora Asset Managera
schopnostdozorovat a vést rekonstrukce v komerčním objektu
budgeting, reporting pro vedení organizace
odpovědnost za technický stav budovy
tendrování pro přestavby
kontrola objednávek a cenových kalkulací
kontrola a řízení údržby budovy

Nabízíme:

práci ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
možnost dále se rozvíjet osobnostně i profesionálně
příjemný a přátelský kolektiv
odpovídající finanční ohodnocení
firemní telefon
stravenky, podpora závodního stravování
firemní jógu zdarma

Požadujeme:

vzdělání technické, ve stavebnictví
minimálně 3 roky praxe v oboru Facility Manager
spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti