Career

15.10.2018, Property manažer
Co vás čeká

Do našeho dynamického týmu, který se stará o objekt 4D Kodaňská Office Center, hledáme skvělého parťáka, který umí pracovat samostatně, nebojí se rozhodovat a má rád práci s lidmi i v krizových situacích.
Činnost se nebude týkat jen budovy na Kodaňské, ale i dalších objektů ve správě firmy.

Hlavní pracovní činností je:

- vedení správy budov a zajištění technického stavu budovy ve spolupráci s asset manažer a technickým manažerem, vyhodnocování cenových nabídek
- komunikace s nájemníky, zpracování nájemních smluv a dodatků, základní denní provoz
- komunikace s nájemníky po schválení přestavby
- komunikace s dodavateli – cenové nabídky, hlídání termínů
- kontrola všech faktur, plateb a jejich evidence – koordinace s asistentkou
- vyřizování stížností / mimořádných událostí
- Příprava reportů - shromažďování dat, analýza a shrnutím údajů
- Denní provoz budovy
- Řízení parkovacího systému - pomoc operačního asistenta
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme:

- zkušenost v oboru správy nemovitostí (je hlavní podmínkou)
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání nejlépe technického směru výhodou
- znalost MS office (hlavně aktivní znalost MS word a MS excel)
- znalost anglického jazyka slovem i písmem
- organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost

Co vám můžeme nabídnout

- malý a přátelský tým
- odpovídající platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody
- nástup možný okamžitě
- stravenky
- firemní mobilní telefon
- firemní jóga a výuka anglického jazyka

12.09.2018, Asistentka Kodaňská Office Center
Asistentka Kodaňská Office Center

Hledáte práci v administrativě, kde budete i Vy mít svoji vlastní agendu a menší projekty?
Jste rádi v příjemném kolektivu a vyhledáváte dynamické pracovní prostředí?
Tak jste přesně ten, koho hledáme.

Náplň práce:

· správa smluv a dodatků
· vyřizování korespondence, pošty
· objednávky kancelářských potřeb
· správa zasedacích místností v budově (rezervace, vybavení zasedacích místností)
· skenování a archivace (papírová i elektronická) všech dokumentů (objednávky, smlouvy, předávací protokoly, faktury)
· příprava podkladů pro účetní oddělení
· zajištění chodu kanceláře Managementu budovy
· asistence Managementu
· pravidelná kontrola úklidu v celém objektu a komunikace s úklidovou firmou
· komunikace s manažerem ostrahy objektu a konzultace případných nedostatků
· správa parkovacího systému

Požadujeme:

· praxi na podobné pozici alespoň 2 roky
· znalost angličtiny B1-B2
· práce na PC- Microsoft Office, Excel dobrá úroveň - tabulky, vzorce, kontingenční tabulky
· zodpovědnost
· orientaci na detail
· flexibilitu

Nabízíme:

· práci ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
· možnost dále se rozvíjet osobnostně i profesionálně
· příjemný a přátelský kolektiv
· odpovídající finanční ohodnocení
· firemní telefon
· stravenky, podpora závodního stravování
· firemní jógu zdarma

Nástup listopad 2018