Hypoteční úrok 2,5%

1

Platnost akce

Akce platí pro rezervační smlouvy uzavřené ohledně prvních 30 jednotek (v součtu) ve všech dosud nezkolaudovaných projektech Daramis Group (dále jen „Projekty Daramis“)

v době od 16.5.2022 do 31.8.2022.

2

Popis akce

1. Akce je určena pouze pro fyzické osoby, s limitem jedna jednotka na osobu.

2. Akce se nevztahuje na spotřebitelské úvěry a půjčky.

3. Akce spočívá v poskytnutí kompenzace z kupní ceny jednotky v jakémkoliv Projektu Daramis.

4. Akce spočívá v poskytnutí kompenzace části úrokových nákladů klienta (kupujícího) formou snížení kupní ceny jednotky v jakémkoliv Projektu Daramis. Výše kompenzace bude vypočtena jako rozdíl mezi úroky, které klient zaplatí za svůj hypoteční úvěr v závislosti na výši poskytnuté úrokové sazby (maximálně však do výše 6,0 % p.a.) a úroky, které by klient zaplatil při úrokové sazbě 2,5 % p.a. Tato kompenzace je aplikovatelná po dobu maximálně 24 měsíců od prvního čerpání hypotečního úvěru.

5. Právo na poskytnutí kompenzace v rámci Akce vzniká uzavřením příslušné smluvní dokumentace mezi prodávajícím jednotky a klientem. V případě rozporů mezi těmito pravidly a příslušnou smluvní dokumentací má smluvní dokumentace přednost.

6. Akce může být kdykoliv zrušena a její podmínky mohou být měněny. Případné zrušení Akce nebo změny podmínek Akce nebudou mít vliv na práva klientů z již uzavřené smluvní dokumentace.

Zelené
město
Heights

Rezidence
Vokovice II

Kontaktujte nás

*Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů