Vážení klienti, dle aktuálního nařízení vlády máme zavřené Klientské centrum Daramis v ulici Jankovcova 14/1595, Praha 7 na dobu neurčitou.
V případě dotazu se obracejte na zelenou linku 800 226 223 nebo nám napište na office@daramis.com. Děkujeme za pochopení.

Náš tým

“Jako zakladatel a předseda představenstva Omri Sivor určuje celkovou investiční strategii společnosti. Od jejího založení v roce 2000 se zabývá jak získáváním prostředků pro investice a vytvářením struktury společnosti, tak vztahy s partnery. Má více než 25 let praxe v oblasti výstavby nemovitostí a přímých investic na trzích střední a východní Evropy. Omri Sivor je držitelem diplomu B.A. v oboru podnikového řízení se specializací na mezinárodní financování.”

Omri Sivor
Zakladatel a předseda představenstva

“Yariv Ronen zastává funkci generálního ředitele skupiny Daramis od roku 2005. V této funkci řídí celkový chod, financování a správu všech aktiv v rámci skupiny Daramis. V roce 2008 se stal partnerem a podílovým spoluvlastníkem skupiny Daramis. Yariv Ronen má titul magistra v oboru Ekologické inženýrství.“

Yariv Ronen
Generální ředitel a partner

“Martin Vachek působí ve skupině Daramis od roku 2013 a od roku 2016 zastává funkci výkonného ředitele. Předtím působil 9 let jako ředitel prodeje a marketingu pro Lighthouse Group Czech Republic. Martin Vachek vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a práva na univerzitě v Nancy ve Francii.”

Martin Vachek
Výkonný ředitel | Daramis Management

“Tibor Mikoczi je zodpovědný za chod finančního oddělení skupiny Daramis, spolupracuje s finančními institucemi a investory a má na starosti reporting a controlling. Připojil se k Daramisu v roce 2016 a v realitním sektoru má zkušenosti více než 12 let. Tibor Mikoczi je inženýr ekonomie a získal certifikaci ACCA.“

Tibor Mikoczi
CFO

“Dušan Krajča má na starosti celý proces výstavby projektu od přípravných fází až po dokončení projektu a předání stavby. Předtím, než nastoupil do skupiny Daramis v roce 2005, pracoval řadu let pro významné stavební společnosti v České republice, na Slovensku a v Mexiku.”

Dušan Krajča
Hlavní inženýr

Finanční oddělení

Alona Zaltsman

Financial Assistant

Tibor Mikoczi

External Financial Sourcing and Reporting Expert

Naši prodejci

Tomáš Kellovský

Project manager

Přemysl Hudeček

Head of Sales

Naši architekti

Gal Karagula

Chief Architect

Nicolas Abeles

Architect

Marketingový tým

Maya Vaks

Marketing Manager

Daniela Hůdová

PR & Digital Marketing Manager

Rolovat nahoru