Vážení klienti, dle aktuálního nařízení vlády máme zavřené Klientské centrum Daramis v ulici Jankovcova 14/1595, Praha 7 na dobu neurčitou.
V případě dotazu se obracejte na zelenou linku 800 226 223 nebo nám napište na office@daramis.com. Děkujeme za pochopení.
daramis-144x51

O nás

Developer - Daramis

Daramis je realitní a investiční společnost, která se zabývá nákupem, výstavbou a správou rezidenčních a komerčních nemovitostí. Trvale usilujeme o vytváření nadčasových hodnot prostřednictvím realizace vysoce kvalitních projektů s vlastním inovačním inženýrstvím a zákaznicky orientovaným přístupem.

Společnost Daramis vznikla v České republice v roce 2000. Úspěšně jsme dokončili 25 realitních projektů, které zahrnují více než 3500 jednotek a plánujeme dalších 9, které celkem nabídnou přes 1500 jednotek.

Nezabýváme se ale jen výstavbou nových nemovitostí. Specializujeme se také na pronájem a poskytování služeb v oblasti správy aktiv a property managementu se zaměřením na zvyšování hodnoty nemovitostí a optimalizaci příjmů a investičních příležitostí. Součástí portfolia Daramis tak jsou 2 kancelářské budovy s plochou 30 400 m² určených k pronájmu. Naše společnost působí rovněž v hotelovém odvětví, kde vlastní jeden hotel v Jablonci nad Nisou.

Díky neustálému hledání nových příležitostí a špičkové kvalitě realizovaných projektů zanechala společnost Daramis v České republice výraznou stopu a etablovala se jako vyhledávaný realitní partner.

0
LET
0
realizovaných projektů
0
+
Předaných jednotek
0
+
jednotek v přípravě
0
komerčních ploch k pronájmu
0
projektů ve výstavbě
0
komerčních ploch k pronájmu

Důvěřují nám

Kontaktujte nás

*Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Developer - Daramis

© 2023 Daramis Management, s.r.o., Jankovcova 1595/14, Praha 7 – Holešovice, IČO 26205882. All rights reserved „Kupující má právo na mimosoudní řešení svých spotřebitelských sporů v souladu s ustanovením § 20d a násl. zákona č.634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, přičemž subjektem příslušným pro takové mimosoudní řešení je Česká obchodní inspekce.“ Ochrana osobních údajů | Zásady cookies