Vážení klienti, dle aktuálního nařízení vlády máme zavřené Klientské centrum Daramis v ulici Jankovcova 14/1595, Praha 7 na dobu neurčitou.
V případě dotazu se obracejte na zelenou linku 800 226 223 nebo nám napište na office@daramis.com. Děkujeme za pochopení.
daramis-144x51

Rezidenční projekty

Stavíme pro vás

Společnost Daramis od roku 2000 nabízí komfortní bydlení v krásných lokalitách Prahy i mimo ni. Kromě České republiky naleznete rezidenční projekty skupiny Daramis v Bulharsku a Rumunsku. Naše byty a domy jsou vždy stavěny jak s důrazem na kvalitu stavby, tak na okolí, do kterého jsou zasazeny. Prohlédněte si aktuální a připravované projekty v České republice a v zahraničí, a také projekty, které jsme úspěšně dokončili a prodali.

CHYTRÉ INVESTICE

EKOLOGICKÁ ZODPOVĚDNOST

MEZINÁRODNÍ STANDARDY

Aktivní projekty

v přípravě

Zelené
město
Heights

Detail

Zelené město Heights

Další etapa úspěšného projektu společnosti Daramis Zelené město, tentokrát s přívlastkem Heights, nabízí celkem 232 nových bytů ve dvou 10. podlažních budovách, z toho jsou 3 podlaží podzemní.

Nabízené byty budou o velikostech 1+kk – 4+kk a výměrách 35 m² až 103 m². Jedná se o ideální byty jak pro jednotlivce, tak pro páry a rodiny, nebo jako investice do budoucna.

Každý byt disponuje balkonem, sklepem a vlastním parkovacím místem. V projektu se nachází také 3 komerční prostory.

zelene-mesto.cz

Rezidence
Vokovice II

Detail

Rezidence Vokovice II

Komfortní bydlení jen pár minut od centra Prahy a v blízkosti přírodní rezervace.

Bydlení v přírodě a zároveň ve městě se stává skutečností. Troufalé sny nyní nabírají reálnou podobu. Projekt Rezidence Vokovice II je umístěný ve vyhledávané lokalitě Prahy 6 jen pár metrů od metra A, a přesto na dosah divoké přírody. Je tedy ideálním řešením pro ty, kteří chtějí žit v blízkosti zeleně, a zároveň si užívat komfort městského bydlení.

Bytový dům Rezidence Vokovice II bude mít dvě vzájemně propojené elegantní věže s výtahem a nabídne celkem 42 bytových jednotek. Vybírat bude možné z dispozic 1 + kk až 4 + kk ve velikostech od 35 m² do 103 m². Každý z bytů bude mít příjemnou terasu nebo balkon, samozřejmostí je pak parkovací místo a vlastní sklep.

Celý projekt vystihuje jednoduchá věta: „Krok od přírody, skok do města“. V těsné blízkosti jsou jak přírodní park Šárka, tak stanice metra Nádraží Veleslavín. Jde tedy o komfortní bydlení bez kompromisů. Vyrazit je možné za sportem, na piknik či poklidnou procházku, anebo naopak za ruchem nočního života do centra metropole.

rezidence-vokovice2.cz

Prague
Marina
Nova

Detail

Prague Marina Nova

Prague Marina Nova je nejnovější částí unikátního architektonického projektu Prague Marina, který je situován v pražských Holešovicích, podél ulice Jankovcova.

Nová budova je charakteristická svojí členitostí. V nejvyšších atypicky řešených podlažích desetipodlažní věže i části směrované podél Jankovcovy ulice budou luxusní penthousy a minipenthousy. V ostatních typických podlažích si pak zájemci budou moci vybrat z bytů 1+kk až 5+kk. Perličkou se stanou takzvané duplexy v prvním nadzemním podlaží situované směrem k Vltavě.

Vnitřní atrium, společné prostory a restauraci doplní další plánované obchody a služby v přízemí objektu.

praguemarina.cz 

Zelené
Město 3

Detail

Zelené město 3

V lukrativní oblasti na rozhraní Jarova a Hrdlořez se nachází butikový projekt Zelené město 3 Premium, který má k dispozici 63 elegantních bytů o velikostech 2+kk – 5+kk a výměrách 60 m2 až 271 m2. Je to ideální bydlení, které vyhoví jak potřebám samotářů, tak i větších rodin. Všechny byty nabízejí terasu, balkon nebo zahradu. Stejně jako Vám, záleží i nám na kvalitě, a proto používáme ty nejlepší přírodní materiály, které zaručí, že tento byt bude Vaším domovem na celý život.

Zelené město 3 Premium nabízí bydlení na skvělé adrese tak blízko přírody, jak jen to jde. Pohled z okna na kvetoucí sad Vás vyláká na procházku. Už po pár krocích u břehu řeky Rokytky se nad Vámi zavře klenba stromů a vy se můžete kochat zelení. Cesty tu jsou ideální pro jízdu na kole, výlety s kočárkem, ranní jogging či nordic walking.

zelenemesto3.cz

 

UNICITY​
Plzeň

Detail

Unicity Plzeň

Komfortní a moderní bydlení jak pro mladé, tak rodiny. To je projekt Unicity Plzeň. Nachází se v ulici Technická v klidné lokalitě na okraji Plzně v blízkosti Borského parku a vodní nádrže České údolí – vhodné pro rodinné pikniky či večerní běh. Nabízí výbornou dostupnost do centra Plzně a nadstandardní občanskou vybavenost.

Projekt Unicity Plzeň, který tvoří 8 samostatných budov, poskytuje celkem 542 bytových jednotek, a také nebytové prostory. K dispozici jsou byty od velikosti 1+kk (od 44 m²) až po 4+kk (98 m²). Samozřejmostí je ke každému bytu parkovací stání, sklep, balkon či předzahrádka.

Všechny byty vynikají moderní architekturou a promyšleným dispozičním řešením, které respektuje charakter dané lokality i vysoké nároky budoucích uživatelů. Unicity je dokonalou ukázkou toho, že o moderní novostavby v Plzni je neustále zájem.

unicity.cz

 

Projekty v přípravě

Rezidence
Vokovice II

Detail

Modal Title

Rezidence Vokovice II

 

Máte nějaký dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat na 800 226 223 nebo nám napište

Dokončené projekty

Marina
Island

Detail

Marina Island

Jedinečná lokalita na hranici dvou světů. Na jedné straně klid, soukromí, kouzlo řeky, příroda. Na straně druhé ruch města s pracovními příležitostmi, obchody, kavárnami a mnoha možnostmi kulturního i sportovního vyžití. A to vše pouhých 8 minut od samého centra Prahy.

Vysoké nároky budoucích obyvatel projektu Marina Island splňuje jak velkorysý architektonický návrh, použité materiály a standard provedení, tak i služby, které zpříjemní a zjednoduší Váš život.

Marina Island nabízí tři kategorie bytů. Od komfortních bytů v typických podlažích přes Townhousy evokující bydlení v rodinné vile až po luxusní Penthousy v nejvyšších patrech. Atraktivní lokalita vyžaduje kvalitu bez kompromisů.

marinaisland.cz

 

Trio
Residence

Detail

Trio Residence

Bytový komplex Trio Residence v Praze 5-Zličíně nabízí pohodlné městské bydlení provázané s okolní přírodou. Nízkopodlažní domy s propracovanými fasádami v klidné lokalitě poskytují komfortní prostředí pro mladé rodiny, proto je součástí projektu i rozsáhlé dětské hřiště a privátní park plný zeleně a relaxačních zón.

Celkem 58 bytů od 1+kk až po 4+kk ve třech domech poskytují domov těm, kteří hledali relax s dosahem všech služeb a možností velkoměsta.

 

Karlín
Park

Detail

Karlín Park

V moderní lokalitě, která se v posledních letech výrazně mění, vyrostly tři budovy se 135 byty o velikosti 1+kk až 4+kk. Byty jsou určené pro náročnější jednotlivce nebo rodiny.

Projekt Karlín Park nabízí svým obyvatelům byty s promyšleným využitím prostoru, odpovídajícím standardem provedení, prostornými balkony s atraktivním designem, parkování v podzemním
parkovišti a inteligentně navržené atrium s obchody, které tyto tři budovy propojuje.

 

Sedmikráska

Detail

Sedmikráska

Jen pár metrů od O2 areny a stanice metra Českomoravská v Praze 9 se nachází projekt Sedmikráska. Organická fasáda byla inspirována přírodou zastoupenou v parku u této stavby
a propůjčuje architektuře originální vzhled. Celkem v projektu je 151 bytů o dispozici 1+kk až 4+kk.

Projekt se stal ve své době velmi vyhledávanou nemovitostí a všechny byty byly vyprodány během několika měsíců.

 

Zelené
město 2

Detail

Zelené město 2

Projekt mezi dvěma velkými parky v Praze 9 - Hrdlořezech. Druhá etapa Zeleného města byla v roce 2017 úspěšně dokončena a bylo prodáno všech 344 bytů. Veškeré společné prostory a dětské hřiště tak již fungují ke spokojenosti místních obyvatel. Každý obytný dům nabízí v přízemí byty s rozlehlými soukromými zahradami, dále pak byty 1+kk až 4+kk, které lze spojit podle potřeb klienta. V horních podlažích se nacházejí atraktivní penthousy s velkými terasami.

více o projektu

 

Nad
Motolským
Hájem I+II

Detail

Nad Motolským Hájem I+II

V klidné lokalitě mimo hlavní dopravní tepny je umístěn bytový projekt Nad Motolským Hájem, jehož první etapa byla dokončena v roce 2009. Domy disponují byty v různých velikostech. Toto ideální místo v Praze 5 - Motole s blízkým obchodním centrem, přírodním parkem, golfovým areálem, sportovišti, školami a veškerými službami vyhovuje nejvíce těm, kteří dávají přednost přírodě.

Druhá etapa developerského projektu Nad Motolským Hájem byla dokončená v roce 2014.
Bytové jednotky jsou dispozičně řešeny od 1+kk až po 4+kk. Samozřejmostí jsou také vlastní zahrádky, balkony či terasy, které zajistí dostatek soukromí. Součástí areálu je dětské hřiště. Tento projekt byl navržen pro ty, kteří mají rádi klidné prostředí plné zeleně. Vysoký standard vybavení a možnost propojení více bytových jednotek vytváří ojedinělé bydlení.

 

Domy
Beranka

Detail

Domy Beranka

Všech 87 domů v projektu Beranka vyniká decentní moderní architekturou a promyšleným dispozičním řešením, které respektuje charakter dané lokality i vysoké nároky budoucích uživatelů.

Projekt nabízí čtyři různé typy domků, aby splnil nejnáročnější potřeby, představy a prostorové preference. Ke každému domku náleží zahrada od 100 m2 do 300 m2. Projekt získal ocenění Realitní projekt roku 2017.

 

River
Lofts

Detail

River Lofts

Bydlení na břehu Vltavy ve čtvrti Holešovice – oblasti, která v posledních pěti letech prošla výraznou modernizací a stala se místem plným kultury a společenského vyžití. Ideální místo
pro moderní život ve městě nedaleko centra, a přitom nedotčené jeho shonem, s moderním standardem bydlení a zároveň v kontaktu s přírodou.

Obytný soubor sestává ze 156 bytů nebo ateliérů v pěti objektech se společným suterénem. Všechny objekty mají minimálně šest nadzemních podlaží a na části z nich je postaveno několik dalších ustupujících podlaží s mezonetovými byty.

 

Rezidence
Tupolevova I+II

Detail

Rezidence Tupolevova I+II

První etapu projektu Rezidence Tupolevova tvoří dva architektonicky zajímavé sedmipodlažní domy, které se nacházejí v blízkosti obchodního a kulturního centra Letňany a zároveň nedaleko stanice metra C. Tento projekt je oceňován
především pro své moderní vnitřní uspořádání a velké terasy s výhledem do dalekého okolí. Svým obyvatelům poskytují Letňany v dnešní době již vše, za čím se dříve jezdilo do centra Prahy. Současně lokalita nabízí množství zeleně pro relaxaci a volnočasové aktivity.

Byty v pražských Letňanech se těší velkému zájmu. Svědčí o tom i druhá etapa Rezidence Tupolevova, dokončená v roce 2011.
Komplex nabízí ve dvou sedmipodlažních budovách byty s dispozicemi 1+kk až 3+kk, součástí většiny bytů je balkon, terasa a v nižších patrech předzahrádka. V okolí Rezidence
Tupolevova se nachází veškerá občanská vybavenost potřebná k pohodlnému i aktivnímu životu.

 

Felicity

Detail

Felicity

Rozsáhlý komplex 12 rezidenčních bloků vyrostl v severní části Bukurešti, Rumunsko. V jeho blízkosti se nachází obchodní a nákupní centrum, ale i veřejný park Regele Mihai s kavárnami, restauracemi a zahradami obklopujícími velké jezero používané k vodním
sportům. Jednoduchý přístup je odtud do nové rozvíjející se obchodní čtvrti Pipera, na letiště, bukurešťský dálniční okruh nebo po dálnici Bukurešť–Ploješť přímo do centra města.

Celkem 324 bytových jednotek ve velikosti 2+kk až 4+kk je postaveno ve velmi kvalitním standardu. Velkým benefitem jsou podzemní parkovací stání, privátní přístup a 24hodinová
bezpečnostní služba. Součástí projektu je také nový rozsáhlý park, hřiště a sportovní plochy.

felicity.ro

 

Divila

Detail

Divila

Malý butikový projekt v klidné části městské zástavby, s rychlým přístupem k jižnímu sofijskému dálničnímu okruhu, se skvělou
dostupností veřejné dopravy. V blízkosti se nachází velké obchodní centrum Bulgaria Mall, městská nemocnice a další zdravotnická zařízení, v docházkové vzdálenosti jsou i velké zelené parkové plochy s možností relaxace a sportovních aktivit.

Čtyřpodlažní bytový dům poskytne celkem 15 velkometrážních bytů. V přízemí se budou nacházet 4 byty s předzahrádkou a jedno studio. Ve druhém a třetím podlaží byty 3+kk a 2+kk. Všechny byty budou mít balkon. Čtvrté podlaží bude tvořeno dvěma velkorysými penthousy nazvanými Black Pearl a White Pearl s dispozicemi 2+kk a 3+kk a s krásnými velkými terasami.

divila.bg

 

Paramont

Detail

Paramont

V jižní části bulharského hlavního města Sofie připravujeme nový bytový dům s 50 bytovými jednotkami. Přízemí osmipodlažní budovy budou tvořit 3 komerční jednotky.

Zájemci o bydlení si mohou vybrat byty v různých velikostech a dispozicích, převažují však byty 2+kk a 3+kk. Každý byt má balkon nebo terasu. Byty v přízemí jsou navržené s předzahrádkami. V okolí domu je dostatečná občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost.

paramont.bg

 

Vzorové byty

Marina
penthouse

Sedmikráska
penthouse

Sedmikráska
2+kk

Zelené město 3 Prémium

Unicity Plzeň
3+kk

Zelené město 3 Prémium

Akce

Naše byty s hypotečním úrokem 2,5 %