Vážení klienti, dle aktuálního nařízení vlády máme zavřené Klientské centrum Daramis v ulici Jankovcova 14/1595, Praha 7 na dobu neurčitou.
V případě dotazu se obracejte na zelenou linku 800 226 223 nebo nám napište na office@daramis.com. Děkujeme za pochopení.
EN

This is

L1FE

house

L1FE house je nový rezidenční projekt v Praze na Střížkově. Nabízí 350 bytových jednotek a řadu společných vybavení.

Rezidenční projekty

Rezidenční projekty

předaných jednotek
0

This is

Park
Living

Naším cílem je vdechnout nový život a energii pražské čtvrti Holešovice, která je proslulá svou mladistvou a trendy atmosférou, díky čemuž je vyhledávanou oblastí jak pro místní obyvatele, tak pro turisty. Více informací již brzy.

This is

Zelené
město
heights

Čtvrtá etapa naší čtvrti Zelené Město nabídne 232 nových bytových jednotek a dvě nové komerční jednotky. Vznikne tak harmonické propojení moderní architektury a zeleně okolních parků Třešňovka a Smetanka.

This is

Rezidence
Vokovice II 

Pohodlný městský životní styl v rodinné čtvrti se vším potřebným na dosah ruky. Projekt nabídne celkem 42 bytových jednotek, které všechny mají vlastní terasu či balkon, parkování a skladovací prostory.

This is

Prague
Marina
Nova

Dosud nevídaný zážitek z bydlení v jedné z nejpopulárnějších pražských čtvrtí. Projekt dokonale zachycuje klidnou atmosféru okolí řeky v kombinaci s minimalistickou architekturou. Prague Marina Nova nabídne 6 komerčních jednotek a 151 nových bytů s nadstandardním vybavením a soukromou společnou zahradou.

Dokončené projekty

m2 komerčních prostor
0

Komerční projekty

Daramis disponuje stabilním portfoliem výnosných komerčních objektů, které spravujeme s náležitou péčí. Dohlížíme na chod jednotlivých budov, strukturu nájemců a obsazenost, tak abychom dosáhli stabilní a optimální výkonnosti.

kodaňská
office
centre

Lavender
Office
Building

Hotely

This is

Botel
Marina 

Botel Marina kotví na poklidném břehu Vltavy na Praze 8, pouhých 7 minut od samotného centra města. Naše nová oáza klidu a odpočinku se skládá z 26 dvoulůžkovými kajut, 10 luxusních apartmánů, wellness zóny, restaurace a mnoha prostorů pro pořádání akcí.

This is

Hotel
Rehavital 

Přímo v centru Jablonce nad Nisou provozujeme hotel s 27 pokoji, wellness zónou a restaurací. Vítáme hosty po celý rok a nabízíme široké spektrum aktivit jak pro místní obyvatele, tak pro turisty.
Naše aktivity pokrývají všechny fáze projektu, od počátečního konceptu až po finální předání.
Kromě našich samostatných developerských aktivit nabízí náš tým také komplexní služby projektového managementu pro development třetích stran. Po úspěšné realizaci 15 projektů našich partnerů věříme, že naše lokální a mezinárodní zkušenosti mohou přispět k dosažení špičkových a nadčasových výsledků.

Příprava projektu 

#LocationChoice #PropertyEvaluation #DueDiligence #CompetitiveTendering #ProjectStudy #EconomicEfficiencyAssessment #Financing

Projektový dozor 

#ArchitecturalSupervision #TechnicalSupervision #ConstructionSupervision #ComplexControlSystem 

Ostatní služby
#LegalServices #ProjectSales #MarketingServices #FacilityManagement #Accounting

Projektový management