Vážení klienti, dle aktuálního nařízení vlády máme zavřené Klientské centrum Daramis v ulici Jankovcova 14/1595, Praha 7 na dobu neurčitou.
V případě dotazu se obracejte na zelenou linku 800 226 223 nebo nám napište na office@daramis.com. Děkujeme za pochopení.
EN

We are

Daramis
V Daramisu máme rádi výzvy. Naše profesionální pole působnosti zahrnuje širokou škálu aktivit v oblasti realit, s hlavním zaměřením na výstavbu nových rezidenčních projektů. Kromě toho máme také v portfoliu provozování komerčních budov a služeb v oblasti hospitality. Díky našemu neustálému hledání skvělých investičních příležitostí a prvotřídních projektům se Daramis stal na trhu s nemovitostmi synonymem pro mimořádnou kvalitu služeb.
Let
0
Dokončených projektů
0
Předaných jednotek
0
Jednotek ve výstavbě
0 +
m2komerčních prostor
0
Projektů ve výstavbě
0
Daramis
is feeling at home
Již od od roku 2000 se v Daramisu snažíme podporovat plnohodnotný život našich klientů. Nešetříme ani úsilí, ani náklady pro to, aby byl váš zážitek z bydlení co možno nejpříjemnější.
Daramis
is design
Věříme v důležitost designu a kvality pro vytváření prémiového zážitku z bydlení. Naše projekty jsou toho důkazem. Od sofistikovaných služeb přes pečlivě promyšlené dispozice až po prvotřídní povrchové úpravy, ve všech aspektech se snažíme dosáhnout konzistentní špičkové kvality.
D

always

exceeding

expectations

Stavíme tam, kde
bychom sami chtěli bydlet.

Vytváříme komunity
okolo našich projektů

Věříme, že si
naše byty zamilujete

Daramis

is neighbourhood

V jádru našich aktivit je komunita. Proto vytváříme výjimečné prostory pro bydlení a organizujeme společné akce, které pomáhají rozvíjet a oživovat celé čtvrti.
DARAMIS
is social responsibility

V roce 2016 se Daramis podílel na založení Nadace Agora 7, která se snaží prostřednictvím různých projektů zlepšit životní podmínky a celkový blahobyt starších a sociálně znevýhodněných jednotlivců v oblasti Holešovic a celé Prahy.

balíčků ovoce a zeleniny pro 210 seniorů
0
hodin péče poskytnutých ohroženým seniorům
0
hodin poskytnuté péče pro 11 seniorů v rámci Charity Prahy 7
0
zeleniny a bylinek vypěstovaných seniory a sousedy na zahradě Botanicula
0 kg
vzdělávací kurzů, akcí, lekcí, besed a workshopů pořádaných v Přístavu 7 v roce 2021
0
dětí, které mají kombinované postižení a využívají při terapiích podporu našich 2 asistentů
0
Náš tým v Daramisu považujeme za základní stavební kámen našich projektů. Členům týmu na oplátku poskytujeme skvělé zázemí, kde se každý cítí podporován a oceněn. Daramis tak nabízí vynikající příležitosti jak pro osobní, tak pro profesionální růst.

V současné době nemáme otevřené pracovní pozice, avšak náš neustálý růst může přinést příjemné příležitosti. Prosím, mějte nás na paměti! 

Kariéra v
Daramis
Svůj životopis prosím zašlete na adresu we@daramis.com