Vážení klienti, dle aktuálního nařízení vlády máme zavřené Klientské centrum Daramis v ulici Jankovcova 14/1595, Praha 7 na dobu neurčitou.
V případě dotazu se obracejte na zelenou linku 800 226 223 nebo nám napište na office@daramis.com. Děkujeme za pochopení.

Kariéra

Volné pozice

Aktuálně nemáme žádné volné pozice.

PR & Digital Marketing Manager
Pro českou developerskou společnost s 20letou tradicí hledáme vhodného kandidáta na pozici PR & Digital Marketing Manager. Je pro nás důležité nalézt člověka, který se zajímá o digitální marketing, rád se vzdělává v tomto oboru a nebojí se nových výzev.

Náplň práce:

  • Zajištění viditelnosti značky a jednotlivých rezidenčních developerských projektů
  • Správa obsahu na sociálních sítích (FB, LinkedIn, Instagram – stránky Daramis, tak jednotlivých projektů a hotelu Rehavital)
  • Briefování a vedení marketingových agentur (digital, PR agentura, grafik) + reporting (Google Analytics, Data Studio)
  • Tvorba digitálních strategií pro jednotlivé projekty v reklamních systémech (GAds, Sklik, FB BM)
  • Rozpočtování – příprava PR a Marketing budgetu, kontrola faktur od jednotlivých dodavatelů
  • Úzká spolupráce s Marketingovým managerem a Sales týmem

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru marketingu (není třeba VŠ v oboru, oceníme i absolvované kurzy)
  • Znalost Google Analytics, Google Ads, Sklik, Google Tag Manager a Facebook Business
  • Manager (není třeba zkušenost s nastavováním kampaní, spíše nám jde o to, aby člověk rozuměl, jak dané systémy fungují)
  • Samostatnost, komunikativnost a odpovědnost
  • Příprava budgetů, jejich kontrola, schopnost reportování výsledků managementu
  • Alespoň minimální zkušenost s postováním příspěvků na sociálních sítích
  • Zkušenost s PR není třeba, spíše výhodou – PR zastřešuje PR agentura, kterou je třeba pouze kontrolovat
  • AJ na komunikativní úrovni

Co můžeme nabídnout

  • Zajímavou pracovní v náplň v odvětví, který se neustále vyvíjí.
  • Nahlédnete pod pokličku do oboru nemovitostí a stanete se součástí společnosti, která buduje novou Prahu a další města ČR
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost využívat firemní tělocvičnu dle vlastní potřeby
  • 25 dní dovolené, 3 sick days
  • Sleva na ubytování v hotelu Rehavital
  • Služební PC a telefon (možnost převedení soukromého čísla pod společnost)
  • Jazykové kurzy
  • Lekce jógy na pracovišti

V případě zájmu zasílejte své CV na hudova@daramis.com nebo volejte na telefonní číslo +420 725 859 129
Rolovat nahoru