Vážení klienti, dle aktuálního nařízení vlády máme zavřené Klientské centrum Daramis v ulici Jankovcova 14/1595, Praha 7 na dobu neurčitou.
V případě dotazu se obracejte na zelenou linku 800 226 223 nebo nám napište na office@daramis.com. Děkujeme za pochopení.

Kariéra

Volné pozice

Aktuálně nemáme žádné volné pozice.

Marketing Manager

Pro českou developerskou společnost Daramis s více než 20letou tradicí hledáme vhodného kandidáta na pozici Marketing Manager. Je pro nás důležité nalézt člověka, který se zajímá o reality a marketing, aby se neustále vyvíjel a měl chuť naučit se novým věcem v tomto oboru.

Náplň práce:

• Zajištění viditelnosti značky a jednotlivých rezidenčních developerských projektů
• Zajištění offline a online prezentace projektů
• Briefování a vedení marketingových agentur; spolupráce s externími dodavateli (digital, PR, outdoor, tiskárny, webové agentury, grafická studia, fotograf atd.)
• Tvorba marketingových strategií jednotlivých projektů a jejich prezentace
• Rozpočtování – příprava PR a Marketing budgetu, správa fakturace
• Sledování a vyhodnocování efektivity vynaložených marketingových prostředků
• Úzká spolupráce s PR & Digital Marketing Managerem a Sales oddělením
• Pořádání a koordinace menších i větších eventů

Požadujeme:

• Vzdělání v oboru marketingu (není třeba VŠ v oboru, oceníme i absolvované kurzy),
• Oceníme zkušenosti na obdobné pozici minimálně 1 rok
• Základní znalost Google Analytics, Google Ads, Sklik, Google Tag Manager a Facebook Business Manager (není nutná zkušenost s nastavováním kampaní, postačuje znalost principů jednotlivých aplikací)
• Příprava budgetů, jejich kontrola, schopnost reportování výsledků managementu
• AJ na komunikativní úrovni
• Komunikativnost
• Samostatnost, odpovědnost, kreativita
• Schopnost pracovat na více úkolech najednou, odolnost vůči stresu
• Analytické myšlení
• Oceníme zkušenost v oboru realit
• Znalost trendů v marketingu

Co můžeme nabídnout:

• Zajímavou pracovní v náplň v odvětví, který se neustále vyvíjí.
• Nahlédnete pod pokličku do oboru nemovitostí a stanete se součástí společnosti, která buduje novou Prahu a další města ČR
• Zajímavé platové ohodnocení
• Příspěvek na stravování
• Možnost využívat firemní tělocvičnu dle vlastní potřeby
• 25 dní dovolené, 3 sick days
• Sleva na ubytování v hotelu Rehavital
• Služební PC a telefon (možnost převedení soukromého čísla pod společnost)
• Jazykové kurzy
• Lekce jógy na pracovišti

V případě zájmu zasílejte své CV na vaks@daramis.com.

Rolovat nahoru