Vážení klienti, dle aktuálního nařízení vlády máme zavřené Klientské centrum Daramis v ulici Jankovcova 14/1595, Praha 7 na dobu neurčitou.
V případě dotazu se obracejte na zelenou linku 800 226 223 nebo nám napište na office@daramis.com. Děkujeme za pochopení.
daramis-144x51

Komerční projekty

Vytváříme prostředí
s důrazem na invenční
a udržitelný přístup,
který bere ohledy
na místní obyvatele.

Kromě rezidenčních projektů se společnost Daramis zabývá i komerčními projekty. Uvědomujeme si potřeby našich zákazníků, a tak se neustále snažíme navrhovat kanceláře, které jsou maximálně efektivní a přitom zabírají co nejmenší prostor při zachování produktivity pro nájemce. Díky tomu se u našeho portfolia, čítajícího přes 30,400 m2 komerčních prostor, můžeme pochlubit stabilní obsazeností. Prohlédněte si, jaké komerční projekty jsou aktuálně v nabídce.

Kodaňská
Office
Centre

Detail

Kodaňská office center

Rozsáhlé administrativní centrum stojí poblíž Vršovické třídy v centru Prahy 10, mezi ulicemi Kodaňská a Kavkazská. Unikátní fasáda s 900 odstíny barev je dílem francouzsko-izraelského umělce Yaacova Agama, který je považován za zakladatele kinetického umění. Jde o komplex tří propojených budov, které umožňují efektivní komunikaci v rámci celého komplexu. Díky modernímu stavebně technickému řešení nabízí tato budova kvalitní, vysoce flexibilní kancelářské prostory s možností optimalizace velikosti a dispozice pronajaté plochy.

Celkem nabízí 26 300 m² k pronájmu a disponuje 172 parkovacími místy.

Lavender
Office
Building

Detail

Lavender Office Building

Kancelářská budova se nachází v srdci pražské části Holešovice a v sedmi podlažích nabízí 4 100 m2 komerčních prostor s vynikající dopravní dostupností a 24/7 recepcí. Budova prošla rozsáhlou rekonstrukcí a již několik let poskytuje kancelářské a obchodní prostory třídy B, které jsou vhodnou alternativou pro začínající a konzervativní podniky.

SPOLEČNOST DARAMIS ROZŠÍŘILA PORTFOLIO SVÉHO PŮSOBENÍ
O NÁJEMNÍ BYDLENÍ A O HOTELOVÉ PROJEKTY

Nájemní bydlení

Unicity Living

Reflektujeme současný trend moderního bydlení, a proto mezi naše služby patří stále více vyhledávané nájemní bydlení. Naše portfolio tvoří mnoho bytů k pronájmu v našich projektech v Praze. Nicméně naší vlajkovou lodí je ojedinělý projekt nájemního bydlení Unicity Living v Plzni.

Atraktivita projektu Unicity Living spočívá nejen v moderní architektuře zcela nových rezidenčních domů s nájemními byty, ale především v jeho umístění v bezprostřední blízkosti Západočeské univerzity v Plzni. Proto je skvělým místem pro život jak vysokoškolských studentů, tak mladých lidí, kteří chtějí žít v mladé a přátelské komunitě. Unicity Living představuje město ve městě, ale s výbornou dostupností do centra Plzně. Nachází se zde vše, co potřebujete ke svému pohodlí – pekařství, bistro s kavárnou pro setkávání se svými kamarády, stylová společenská místnost pro pořádání akcí. Pro cvičení a sportování jóga místnost, venkovní volejbalové a basketbalové hřiště, pro relax odpočinková zóna s venkovními grily.

Více o projektu se dozvíte na unicity-living.cz

Hotelové projekty

Hotel Rehavital

V Jizerských horách, v centru Jablonce nad Nisou, se nachází náš wellness hotel, který je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro lidi, kteří si chtějí užít odpočinku, a především načerpat tu pravou atmosféru Jizerských hor. Z nabídky pobytových balíčků si u nás vybere každý. Hotel se aktivně zapojuje do podpory regionu, a proto si můžete unikátní výrobky od lokálních prodejců zakoupit přímo v hotelu. Wellness s vířivkou a saunou si získá každého a v nabídce masáží naleznete jak klasické masáže, tak i specifické orientální. Oblast Jizerských hor je turistickou destinací proslulou nádherným přírodním bohatstvím a aktivními celoročními volnočasovými aktivitami. K nejoblíbenějším z nich patří cyklistika, pěší turistika, sjezdové a běžecké lyžování, snowboarding a jízda na saních.

Více o Hotelu Rehavital se dozvíte na rehavital.cz