Vážení klienti, dle aktuálního nařízení vlády máme zavřené Klientské centrum Daramis v ulici Jankovcova 14/1595, Praha 7 na dobu neurčitou.
V případě dotazu se obracejte na zelenou linku 800 226 223 nebo nám napište na office@daramis.com. Děkujeme za pochopení.
EN

Rezidence Vokovice II – jak pokračují práce na stavbě?

Rádi bychom se s vámi podělili o novinky z výstavby našeho projektu Rezidence Vokovice II. S blížícím se dokončením stavby se soustředíme na pokládání izolace fasády a kotvících systémů balkonových zábradlí. Dále jsme nainstalovali uvnitř budovy výtah a položili dlažbu v bytech včetně koupelen a toalet. Postupujeme dle nejvyšších norem kvality a těšíme se, až během několika měsíců předáme projekt naším novým rezidentům.

Nedávno jsme navíc uvolnili některé nové jednotky v projektu, které potenciálním rezidentům nabízejí možnost stát se součástí této půvabné rezidenční čtvrti. Lokalita se nachází jen pár kroků od malebného parku Šárka s pohodlným spojením se zbytkem Prahy. Stanice metra Nádraží Veleslavín a několik tramvajových spojů jsou vzdálené pouhé 2 minuty.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email