Vážení klienti, dle aktuálního nařízení vlády máme zavřené Klientské centrum Daramis v ulici Jankovcova 14/1595, Praha 7 na dobu neurčitou.
V případě dotazu se obracejte na zelenou linku 800 226 223 nebo nám napište na office@daramis.com. Děkujeme za pochopení.
EN

Informace o Zeleném Městě 3: Rezidenční projekt pro rodinné bydlení

Zelené Město 3 je jedinečný rezidenční projekt v zeleném a klidném prostředí Prahy, skládající se z jednotek 3kk a 4kk, které poskytují dostatečně velký prostor pro rodinné bydlení. Na rozdíl od ostatních projektů, které nabízejí mix malých a velkých jednotek, jsme se zaměřili výhradně na potřeby rodin. Naším cílem bylo vytvořit prostor, kde se mohou rodiny rozrůstat bez nutnosti kompromisů mezi pohodlím a komfortem.

Co dělá Zelené Město 3 jiným od ostatních rezidenčních komplexů, je pocit sounáležitosti a současně soukromí. Každá ze tří budov má přibližně dvacet jednotek, které vytváří malé a vkusné uspořádání. Tento nevšední pocit umocňuje okolní zeleň dodávající rezidenci pocit klidu a luxusu. Věříme, že život v menším komplexu přispívá k příslušnosti k místní komunitě, což větší zařízení postrádají.

Součástí naší vize Zeleného Města je pořádání akcí, které spojují jeho obyvatele, od lahodných brunchů, až po sportovní akce. Propojení a sounáležitost je nezbytná pro vytvoření příjemné a fungující čtvrti. Zelené Město 3 tvoříme místem, kde budou rodiny nejen žít, ale dále se rozrůstat, poznávat se a vytvářet vzpomínky, které jim zůstanou po celý život.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email